Współpraca

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY REDAKCYJNEJ


Opis zdjęcia

Rozpocznij współpracę - zostań autorem artykułów!

W związku z rozpoczęciem nowego roku wydawniczego, zapraszamy specjalistów z branży farmaceutycznej do podjęcia stałej lub okazjonalnej współpracy redakcyjnej przy tworzeniu  kolejnych wydań kwartalnika „Świat Przemysłu Farmaceutycznego”.

Poszukujemy autorów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z czytelnikami naszego czasopisma, pisząc teksty o charakterze badawczym, analitycznym lub technicznym, omawiające istotne aspekty i problemy występujące na poszczególnych etapach produkcji w zakładach farmaceutycznych.

Interesują nas także teksty praktyczne, poparte przykładami z działalności Państwa zakładów, propozycje rozwiązań, a także najnowsze trendy i perspektywy w przemyśle farmaceutycznym.

Zapraszamy do wysyłania na adres redakcji aktualnych tekstów, które powiązane są tematycznie z poniższymi działami czasopisma:

- Produkcja
- Jakość i bezpieczeństwo
- Badania i rozwój
- Surowce
- Opakowania
- Logistyka i magazynowanie
- Legislacja
- Maszyny
- Supementy diety
- Biotechnologia
- Rpzwiązania IT dla branży
- Nowe technologie
- Trendy
- Raporty, plany, projekty

Jeśli posiadasz gotowy tekst lub ciekawy pomysł na artykuł i jesteś zainteresowany współpracą z naszym kwartalnikiem, prosimy o kontakt mailowy na [email protected] lub telefoniczny pod nr tel. 32 455 31 61 w celu przedstawienia warunków współpracy.

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji tylko wybranych artykułów. Artykuły zawierające treści reklamowe nie będą przyjmowane do druku.

Wymogi redakcyjne dotyczące artykułów merytorycznych można pobrać poniżej.